Bestuur en contactpersonen

 

Voorzitter   Opbouwdagen
De heer L. van der Zon   Mevr. L. Schoof
Email: voorzitter@bloemencorso.info   Email: opbouwdagen@bloemencorso.info
     
     

Penningmeester/
secretaris

  Bloemvoorziening voor het steken
De heer M. van Schaik   De heer T. Kortekaas
Email: penningmeester@bloemencorso.info   Email: bloemen@bloemencorso.info
     
     
Secretariaat   Ontwerpteam
Mevrouw M. van Sluis-Cramer   Esther en Pieter
van Waardenburg
Email: info@bloemencorso.info   Email: ontwerper@bloemencorso.info
     
     
Verkoop luxe wagens en bijzondere voertuigen   Jury
De heer L. van der Zon    Email: jury@bloemencorso.info
De heer A. van Zelst    
Email: deelname@bloemencorso.info    
     
     
Verkoop praalwagens   Bloemsteken
 De heer L. van der Zon   de heer G. Rutgrink
De heer A. van Zelst    
 Email: deelname@bloemencorso.info   Email: bloemsteken@bloemencorso.info
     
     
Vrijwilligers   Opbouw en Techniek
mevr. N. Remkes   De heer W. Reeuwijk
  Email: vrijwilligers@bloemencorso.info
  Email: techniek@bloemencorso.info
     
     
Route   Vrienden Bloemencorso Bollenstreek
De heer J. Pijnacker    
Email: route@bloemencorso.info   Email: info@bloemencorso.info
     
     
Commissie Entertainment
  Communicatie en Pr
De heer R. Nieuwenhuizen   Mevrouw L. Schoof
Email: entertainment@bloemencorso.info   Email: communicatie@bloemencorso.info
    Mevrouw W. van Velzen
    Email: communicatie@bloemencorso.info
     
     
Veiligheid    
de heer A. Biesheuvel    
Email: veiligheid@bloemencorso.info    
     
     
   

 

     
     
     
     
     
     
Sponsoren
  • 0.helios
  • 9.gemeente -haarlem
  • 19.gemeente -lisse
  • 21.gemeente -teylingen
  • 27.rabobank -bollenstreek
  • 29.bloemencorso -bollenstree
  • 36.gemeente -hillegom
  • 39.keukenhof
  • Logo 2011
  • Logo Flynth Zonder Onderschrift
  • GRAIN Logo Pms
  • Omroep Max
  • Huurmaat Logo
  • BQ Support Rgb
  • Slot Logo Transport Log4ebjpg
  • LOGO Vandooren
  • Smd Brandstoffen Logo
  • Agrotechniek
  • Logo Payoffnl Rgb
  • Image001
  • Wt Logo Noordwijkerhout Rgb Groot 1
  • Noordwijk 150 Badplaats
  • Chinese Flag 240
  • De Leeuw
  • Ruigrok Flowerbulbs
  • Logo Test
  • Ld Logo 032Jpg
  • Queen
  • Linnaeshof
  • Flag Malaysia