Svdv20170422 5584

Bestuur en contactpersonen

 

Voorzitter   Vice-voorzitter
De heer W. Heemskerk
  De heer G. Rutgrink
Email: voorzitter@bloemencorso.info   Email: bloemsteken@bloemencorso.info
     
Penningmeester / secretaris   Bloemvoorziening voor het steken
De heer M. van Schaik   De heer T. Kortekaas
Email: penningmeester@bloemencorso.info   Email: bloemen@bloemencorso.info
     
Secretariaat   Muziek
Mevrouw M. van Sluis-Cramer   de heer J. Pijnacker
Email: info@bloemencorso.info   Email: muziek@bloemencorso.info
     
Verkoop luxe wagens en bijzondere voertuigen   Jury
De heer M. van Schaik   De heer W. Heemskerk
Email: deelname@bloemencorso.info   Email: jury@bloemencorso.info
     
Verkoop praalwagens   Bloemsteken
De heer M. van Schaik   De heer G. Rutgrink
Email: deelname@bloemencorso.info   Email: bloemsteken@bloemencorso.info
     
Vrijwilligers   Opbouw en Techniek
De heer W. Heemskerk   De heer W. Reeuwijk
Email: vrijwilligers@bloemencorso.info   Email: techniek@bloemencorso.info
     
Route   Vrienden Bloemencorso Bollenstreek
De heer J. Pijnacker   De heer M. van Schaik
Email: route@bloemencorso.info   Email: info@bloemencorso.info
     
Commissie Entertainment
  Communicatie en Pr
De heer R. Nieuwenhuizen   Mevrouw W. van Velzen
Email: entertainment@bloemencorso.info   Email: communicatie@bloemencorso.info
     
Veiligheid   Innovatie & iTeam
De heer W. Heemskerk   De heer G. Kornet
Email: veiligheid@bloemencorso.info   Email: beheer@bloemencorso.info
Sponsoren
  • 9.gemeente -haarlem
  • 19.gemeente -lisse
  • 21.gemeente -teylingen
  • 29.bloemencorso -bollenstree
  • 36.gemeente -hillegom
  • 39.keukenhof
  • Logo 2011
  • Logo Flynth Zonder Onderschrift
  • GRAIN Logo Pms
  • Omroep Max
  • Huurmaat Logo
  • BQ Support Rgb
  • Slot Logo Transport Log4ebjpg
  • LOGO Vandooren
  • Smd Brandstoffen Logo
  • Agrotechniek
  • Image001
  • Wt Logo Noordwijkerhout Rgb Groot 1
  • De Leeuw
  • Ruigrok Flowerbulbs
  • Logo Test
  • Ld Logo 032Jpg
  • Queen
  • Linnaeshof
  • China
  • Full Colour
  • Logo Rent A Bike Van Dam Oranje Page 001
  • Logo2015 Payoffnl Zw
  • Space2018
  • Koninklijke Beuk Gouden Letters Oranje Stip Blauwe Achtergrond Jpeg
Vrienden worden

Met uw steun kan het Bloemencorso blijven bestaan.
Doet u ook mee?

Support ons!

Draagt u ons ook een warm hart toe?
Om de organisatie van een evenement van deze omvang in goede banen te kunnen leiden, kunnen wij niet zonder de giften van onze donateurs.

Nieuws